Tags:

Poznaj 8 unikalnych pomysłów na udaną randkę!

Kobiety i związki
8-pomyslow-na-randke-dla-faceta

Czy  Twój związek przechodzi kryzys? Nuda doskwiera i niszczy uczucie? Warto wtedy pomyśleć o stworzeniu atmosfery, w której pojawi się kolejna iskra. Jeśli nie podoba Ci się pomysł na kolejny wieczór na kanapie i z przymrużeniem oczu oglądanie następnego odcinku serialu, to warto wkraść do Waszych wieczorów nutkę kreatywności. Sprawdź, w jaki łatwy sposób możesz sprawić, aby partnerka zobaczyła Ciebie tak, jak widziała na samym początku Waszej wspólnej podróży.

Piknik na łonie natury

To nie jest banalny pomysł. Tyle się mówi o piknikach na dworze, ale tak naprawdę to w parkach nie widać takich ludzi. Zielona trawa, świeże powietrze, dobre jedzenie oraz totalny relaks! To jest to, czego brakuje nam w normalnym życiu. Piękna pogoda za oknem? Przygotuj szybki lunch na dworze. Zapakuj sałatkę, kanapki lub zrób jednorazowego grilla.

Miasto nocą – urokliwy widok

Mieszkacie w mieście już od kilku lat? A tak naprawdę w ogóle go nie znacie? Wybierz się ze swoją ukochaną na randkę… nocą! Nocny spacer przy świetle latarni, przejście się w centrum starego rynku, naprawdę trudno o bardziej romantyczną scenerię. Jesteście głodni, a restauracje są już pozamykane? Zjedźcie w fastfoodzie i poczujcie się jak nastolatkowie!

A może aktywnie? Zagrajcie we dwoje w kosza!

To nie żart! Sport potrafi być bardzo romantyczny. Idźcie na boisku, na którym mało kto przebywa późnymi popołudniami. Boisko, wy dwoje oraz jedna piłka. Dotyk ciał jest nieunikniony! A wiecie, że wysiłek fizyczny wyzwala endorfiny, które są odpowiedzialne za dobre samopoczucie? Nie? To już wiesz!

Gokarty – czyli trochę rywalizacji

Wyścigi gokartów nie muszą być tylko idealnym spędzeniem dnia wolnego przez płeć męską. Kobiety również uwielbiają rywalizować i prowadzić auto! Obiecujemy, że partnerka będzie zachwycona taką randką oraz Twoją kreatywnością.

Film z Waszej młodości…

Jest zimno na dworze i nie za bardzo chce Wam się wyjść na randkę na zewnątrz? Stwórz u swojej ukochanej wspomnienia sprzed kilkunastu lat. Zrób dobrą kolację, którą da się zjeść na kanapie, puść film z jej młodości. Będzie wzruszona i filmem, i Twoim pomysłem.

Odwiedźcie winiarnie lub piwiarnie

Jeżeli Twoja druga połówka lubi procenty, ale nie interesuje ją przesiadywanie w zadymionym pubie, to zabierz ją na wieczory degustacyjne organizowane przez winiarnie lub piwiarnie. Alkohol, dobra muzyka, interesująca rozmowa… to brzmi jak udana randka!

Letnie kino na dworze

Wiele miast organizuje podczas ciepłych, letnich wieczorów tzw. kina pod gołym niebem. Na takim pokazie filmowym panuje romantyczna atmosfera. Na pewno wrócicie do domu w wyśmienitych humorach.

Oglądanie gwiazd…

Taki banał, a taki prosty do zrealizowania! Weź koc, butelkę wina i pójdźcie do parku. Połóżcie się na trawie i oglądajcie piękne gwiazdy. Szczególnie w sierpniu taka randka się uda, ponieważ to czas, gdy na niebie widać Perseidy!