Kiedy należy składać życzenia swojej żonie lub dziewczynie? Pamiętaj o szczególnych okazjach!

Kobiety i związki
zyczenia-dla-zony-lub-dziewczyny

Składanie życzeń w poprawny sposób i o odpowiedniej porze może sprawiać problemy. Savoir – vivre działa również w tej sferze życia. Składanie życzeń jest proste, jeśli chcemy powiedzieć swojej dziewczynie lub żonie „wszystkiego najlepszego” z okazji dnia urodzin. Jednak większość kobiet czeka na niebanalne życzenia, którymi mogłaby się pochwalić swoim koleżankom lub współpracownicom. Ta czynność wymaga trochę kreatywności oraz wiedzy kiedy i jak powinniśmy składać życzenia naszym wybrankom.

Życzenia z okazji urodzin dla naszej dziewczyny lub żony

Życzenia urodzinowe nie muszą być nudne. Warto posilić się naszą kreatywnością lub troszeczkę pójść na łatwiznę i znaleźć coś oryginalnego w Internecie. Wierszyki z okazji urodzin nie muszą być  żenujące, jest wiele rymowanek, których nie powstydziłby się dorosły mężczyzna. Takie życzenia, które nie mówią tylko o szczęściu i pomyślności, mogą zdziałać cuda w Waszym związku.

Przykładowe życzenia na http://zyczeniowo.pl/zyczenia-urodzinowe/

Życzenia z okazji imienin dla płci pięknej

Imieniny, czyli Dzień Imienia, to nie byle jaka okazja, aby pokazać płci pięknej, że ją kochamy i doceniamy. W pewnym etapie życia kobiety i mężczyźni zwracają większą uwagę na imieniny niż na urodziny. Życzenia imieninowe dla dziewczyny, narzeczonej lub żony mogą być cudownym prezentem dla nich. Warto sobie nastawić aplikację, którą przypomni Ci o ważnych dniach w życiu Twojej wybranki. Wtedy unikniesz nieprzyjemnych sytuacji…

Przykładowe życzenia na http://zyczeniowo.pl/zyczenia-urodzinowe/

W marcu ociepl serce swojej żony bądź dziewczyny, bo nadchodzi Dzień Kobiet

8 marca jest taki dzień, na który czeka większość kobiet w Polsce. W tym dniu możesz pokazać swojej wybrance, że uczucie do niej nie słabnie, ponieważ w tym ogólnonarodowym święcie chcesz zrobić jej przyjemność. W Internecie widnieje wiele życzeń na Dzień Kobiet, które na pewno zapadną w pamięć płci pięknej.

Przykładowe życzenia na http://zyczeniowo.pl/zyczenia-na-dzien-kobiet/

Życzenia na Wielkanoc

Wielkanoc to ważne święto katolickie, o którym pamięta chyba każdy. Wierszyki i życzenia z okazji Wielkanocy również możesz znaleźć w Internecie. Takie niebanalne lub nawet śmieszne dedykacje mogą sprawić uśmiech na twarzy naszej dziewczyny lub żony. Wielkanoc to okres zadumy, ale możemy wysłać w ten dzień życzenia, które w żartobliwy sposób stworzą luźniejszą atmosferę.

Przykładowe życzenia na http://zyczeniowo.pl/zyczenia-wielkanocne/

Życzenia na Boże Narodzenie

Jest to jedno ze świąt katolickich, na które prawie wszyscy czekają. Dnie wolne od pracy, biały puch na chodnikach… W tej scenerii życzenia świąteczne same cisną się na usta. Chcesz być oryginalny w to święto dla swojej drugiej połówki? Znajdź w Internecie zabawne lub poważne życzenia, które oddadzą piękno Bożego Narodzenia.

Przykładowe życzenia na http://zyczeniowo.pl/zyczenia-bozonarodzeniowe/

Życzenia na Dzień Matki

Twoja dziewczyna, narzeczona lub żona jest matką? W ten dzień nie pozwól, aby tylko dzieci zwojowały całą uwagę Twojej drugiej połówki. Ty również powinieneś, a nawet musisz wysłać życzenia lub wiersze z okazji Dnia Matki dla swojej wybranki. Może poszczęści Ci się, gdy pociechy pójdą już spać…

Przykładowe życzenia na http://zyczeniowo.pl/zyczenia-na-dzien-matki/