Najseksowniejsze Aniołki z Victoria Secret

Kobiety i związki
victoria-secret

Pokazy Victoria Secret stały się corocznym wydarzeniem modowym na świecie. Pierwszy pokaz odbył się w 1995 roku, od razu został zauważony przez światowe media oraz określono go jako „bieliźniarskie wydarzenie stulecia”. Co rok pokazy pobijały kolejne rekordy popularności. Piękna bielizna to nie wszystko, czym zaskakują organizatorzy oraz projektanci z tej firmy. Co roku tworzą również wyjątkowy egzemplarz biustonosza we współpracy z największymi jubilerami na świecie. Taki biustonosz jest warty miliony dolarów oraz nosi nazwę „Fantasy bra”. Prócz niesamowitej kolekcji bielizny wzrok przyciągają piękne modelki, które nazywane są „Aniołkami z Victoria Secret”. Na widownię zapraszane są znane gwiazdy, a w trakcie pokazu i w przerwach najsławniejsi muzycy świata prezentują swoje utwory. Dla Was wybraliśmy 5 najseksowniejszych Aniołków z Victoria Secret.

1 miejsce – Candice Susan Swanepoel

Candice-Susan-Swanepoel

Candice urodziła się w Mooi River, w mieście leżącym w RPA. Candince ma 28 lat i głównie jest znana z roli Aniołka z Victoria Secret. Mierzy 175 centymetrów, waży 55 kg, posiada wymiary 84-58-86. Została wypatrzona w wieku 15 lat przez pracowników branży modowej. Znalazła się na liście „Najlepiej zarabiających modeli świata” wg. Forbesa w latach 2010 – 2011 – zajęła 10. miejsce.

2 miejsce – Adriana Lima

Adriana-Lima

Mama dwojga dzieci. Jest jedną z najstarszych modelek, pracujących na pokazach Victoria Secret. Urodziła się w 1981 roku i pochodzi z Brazylii. Lima ma 178 cm wzrostu, waży 56 kg oraz posiada wymiary 86-61-89. W 2005 roku jej zdjęcia obiegły świat w kalendarzu Pirelli oraz w tym samym roku została wybrana na najbardziej pożądaną kobietę na świecie według ankiety przeprowadzonej przez Ask.Men. Od 2000 roku stała się jednym z najbardziej znanych Aniołków z Victoria Secret.

3 miejsce – Miranda Kerr

Miranda-Kerr

Miranda urodzona w 1983 roku to australijska modelka, która prócz pracy w Victoria Secret stała się również znana dzięki kampaniom reklamowym firmy Portmans. Candince waży 56 kg, ma 175 cm wzrostu oraz posiada wymiary 84-61-86. W wieku 13 lat Miranda wygrała casting w australijskim magazynie młodzieżowym „Dolly”. Podpisała kontakt z agencją modelek oraz po opublikowaniu jej zdjęć w strojach kąpielowych stała się twarzą skandalu w całej Australii. Dzięki tej sesji zaczęto rozmawiać o młodych modelkach i pornografii.

4 miejsce – Alessandra Ambrossio

Alessandra-Ambrossio

Alessandra jest jedną z najstarszych Aniołków z Victoria Secret. Podobnie do Adriany Limy pochodzi z Brazylii. Mierzy aż 178 cm wzrostu, waży 51 kg oraz posiada wymiary 86-60-86. Ma dwoje dzieci – chłopca i dziewczynkę. Co zaskakujące, Alessandra ma polsko-włoskie korzenie. Karierę modelki zaczęła w wieku 15 lat. W wieku 11 lat poddała się operacji plastycznej, która miała na celu zniwelowanie odstających uszu.

5 miejsce – Doutzen Kroes

Doutzen-Kroes

Doutzen urodziła się w 1985 roku w Eastermar w Holandii. W 2007 roku Forbes umieścił ją na 14. miejscu w liście najlepiej zarabiających supermodelek. W 2009 roku była już 5. w tym rankingu. Waży 54 kg, posiada wymiary 89-60-89 oraz mierzy 178 cm wzrostu.

2 comments

Comments are closed.