Jak uczcić rocznicę ślubu? Proste pomysły na świętowanie we dwoje.

Comment

Kobiety i związki
Jak uczcić rocznicę ślubu Proste pomysły na świętowanie we dwoje.

Wielkimi krokami zbliża się wasza rocznica ślubu, zastanawiasz się jak ją uczcić i czym zaskoczyć swoją drugą połówkę? Wahasz się pomiędzy spontanicznym wyjazdem na weekend a romantyczną kolacją? Poniżej przedstawimy Ci nasze pomysły na wspólne świętowanie rocznicy ślubu, skorzystaj z nich i wybierz rozwiązanie najlepsze dla siebie!

Dwudniowy wyjazd za granicę

Jak się okazuje to właśnie z tego rozwiązania korzystamy najczęściej i najchętniej. Kilka dni spędzonych w ciekawym i urokliwym miejscu to doskonały sposób nie tylko na świętowanie rocznicy ślubu, ale też i oderwanie się od codzienności. Jaki kierunek wybrać? Aktualna oferta biur podróży jest bardzo bogata, w związku z czym każdy z nas znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego czy jest fanem wypoczywania na rajskiej plaży, czy też zwiedzania zabytkowych i historycznych miejsc.

Weekend w SPA

Jeżeli wspólnie z małżonką uwielbiacie relaksować podczas wspólnych masaży i odprężających kąpieli to w tej sytuacji warto byłoby wziąć pod uwagę wyjazd za miasto do SPA. Obecnie znaczna większość hoteli i ośrodków wypoczynkowych posiada w swoje ofercie usługi dedykowane dla dwojga, które zadbają o odpowiedni nastrój a przede wszystkim nie rozdzielą was od siebie. Wszelkie zabiegi wykonywane są w jednym pomieszczeniu, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się swoim towarzystwem.

Romantyczna kolacja

Bukiet pięknych róż, świece, czerwone wino i owoce morza – tak powinna wyglądać idealnie przygotowana kolacja dla drugiej połówki. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by zaprosić współmałżonka do najlepszej restauracji w mieście. Jeśli jednak oboje jesteście fanami kameralnych klimatów, to wówczas warto było taką kolację przygotować samodzielnie.

Niecodzienna rocznica dla odważnych

Wspólny skok ze spadochronu, lot szybowcem a może przejażdżka wyścigowym autem? To tylko kilka pomysłów na wspólne spędzenie rocznicy ślubu, która z pewnością na długo zapadnie w waszej pamięci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *