Drobne gesty, które uszczęśliwią każdą kobietę

Kobiety i związki
drobne-gesty

Związek jest relacją, którą należy pielęgnować i dbać o nią każdego dnia. Nie zawsze jest łatwo i nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Przede wszystkim należy pamiętać, że dobry związek opiera na zwykłej, prostej codzienności. Wbrew pozorom i wzorcom jakimi karmią nas filmy romantyczne nie musimy sięgać po wielkie rzeczy, aby uszczęśliwić swoją kobietę. Wystarczą drobne gesty, aby na jej twarzy pojawił się uśmiech. Oto kilka pomysłów, których warto spróbować:

Kwiaty – bukiet nie jest tutaj konieczny, choć to oczywiście kwestia indywidualna. Równie dobrze może to być skromna róża czy też inny ulubiony kwiat naszej ukochanej wręczony niezobowiązująco i bez żadnej okazji lub też pozostawiony w wazonie o poranku.

Śniadanie do łóżka – to nie tylko miła niespodzianka, ale przede wszystkim świetna okazja do spędzenia przyjemnego, wspólnego poranka. Tak więc warto od czasu do czasu wstać nieco wcześniej od swojej drugiej połówki i przygotować smaczny posiłek. Dobrze jest zadbać o estetykę oraz sposób podania co z pewnością zrobi na niej wrażenie. Dopilnuj, aby był to czas bez pośpiechu, jeśli to koniecznie – wyłączcie swoje telefony, aby nikt wam nie przeszkadzał. To chwila wyłącznie dla was.

Kąpiel relaksacyjna – to bardzo prosty pomysł, jednak potrafi sprawić wielką przyjemność, szczególnie po ciężkim dniu w pracy. Zadbaj o świeczki, zapachowe olejki do kąpieli, dobre wino i muzykę. Wszystko to na pewno złoży się na niesamowity klimat, który pozwoli się odprężyć twojej ukochanej, a myśl o tym, że jej partner tak bardzo o nią dba z pewnością spotęguje doznania.

„Kocham Cię” – kobiety są bardzo wrażliwymi i emocjonalnymi istotami. Pragną kochać i być kochane, dlatego tak dużą wagę przywiązują do okazywania uczuć. Nie chodzi o to, aby na każdym kroku wyznawać sobie miłość, choć warto dodać te dwa słowa do swojego życiowego repertuaru. Miłym gestem może być np. karteczka na nocnym stoliku czy lodówce, na której życzysz jej miłego dnia albo jej ulubione czekoladki. W tym wypadku liczy się pomysłowość i kreatywność. Dla kobiety jest to oznaka, że o nią dbasz i zależy ci na jej szczęściu i dobrym samopoczuciu.

Spontaniczna randka – nie wszystko musi być zaplanowane i zorganizowane. W życiu i tak najbardziej zapamiętujemy te chwile, których się nie spodziewaliśmy. W wolnej chwili zabierz swoją drugą połówkę na spacer lub też porwij ją na długą przejażdżkę samochodem. Kobiety lubią być zaskakiwane i chętnie oddają się spontanicznym pomysłom. Improwizujcie i dajcie się ponieść chwili.

Gentlemańskie uprzejmości – czasy się zmieniają a wraz z nimi zmieniają się zasady i formy uprzejmości wobec płci. To co kiedyś było na porządku dziennym współcześnie zostało zastąpione lub kompletnie zapomniane przez społeczeństwo. Mimo to warto jednak wrócić do kilku podstawowych gestów takich jak np. przepuszczanie w drzwiach czy też pomoc przy zakładaniu odzieży wierzchniej. Oczywiście wybór tychże gestów należy wyłącznie do nas i powinniśmy wykonywać je z własnej woli, a nie tylko przez pryzmat oczekiwań społecznych. Niemniej jednak te proste czynności sprawią, że twoja partnerka poczuje się wyjątkowo. Z pewnością wywoła to na jej twarzy uśmiech, a przecież właśnie o to nam chodzi.