6 pomysłów na prezent dla żony lub dziewczyny

Kobiety i związki
prezent-dla-zony-dziewczyny

Wydaje się, że kupno prezentu dla płci pięknej nie jest trudnym wyborem. Jeśli chcesz kupować oklepane perfumy lub biżuterię, to masz rację, problem będzie bardzo prosty do rozwiązania. Jednak kobiety coraz częściej wymagają od mężczyzn kreatywności w darowanych upominkach. My, mężczyźni, chcemy prezenty praktyczne. W żadnym wypadku kobiety takich darów nie chcą. Sprawdź, w jaki prosty sposób możesz zaskoczyć swoją drugą połówkę. Pamiętaj, jeśli Twoja kobieta jest zadowolona, to Ty na pewno też spędzisz miło wieczór.

„Nie mam gdzie tego schować”, czyli pomysł na uporządkowanie biżuterii

Biżuterię odstaw na bok. Na pewno Twoja kobieta ma wiele pierścionków, kolczyków, naszyjników i bransolet. Tak naprawdę, to nigdy nie trafisz w 100% w jej gust biżuteryjny. Kobiety kupują błyskotki, by pasowały do ich ubioru lub dodatków. Warto na razie zostawić pomysł odwiedzenia jubilera do momentu, kiedy kobieta sama sobie czegoś nie wybierze. Najlepiej zdobyć coś związanego ze świecidełkami. Możesz na przykład kupić jej szafkę z lustrem na biżuterię lub wieszak na drogocenności. W ten sposób Twoja druga połówka otrzyma miejsce, gdzie może posegregować swoje precjoza i większość rzeczy będzie mogła szybko znaleźć.

„Chciałabym umieć się malować”

Ile razy słyszeliśmy, że naszej kobiecie nierówno wyszła kreska nad okiem? Lub nie jest zadowolona z makijażu, który sobie naniosła na twarz? My tego nie widzimy, ale kobiety tak. Możesz pomóc jej i wykupić weekendowy kurs makijażu. W ten sposób dziewczyna zauważy, że dbamy o jej dobry wygląd i samopoczucie. Na pewno doceni ten gest.

„Trudno znaleźć dobrą literaturę”

Jeśli Twoja druga połówka lubi czytać, to zawsze znajdziesz dobre wyjście z sytuacji kupna dla niej prezentu. Kup książkę ulubionego autora. Możesz również przemyśleć, jaka tematyka interesuje Twoją wybrankę: romans, kryminał, thriller, horror, dramat. Zdobądź literaturę, która jest teraz na szczytach popularności. W ten sposób na pewno Twoja kobieta nie będzie jej jeszcze miała, a Ty wyjdziesz na czułego mężczyznę, który dba o rozwój intelektualny swojej dziewczyny.

„Moja komórka jest taka nudna”

Nie ukrywajmy, kobiety lubią ładne rzeczy i szybko się nudzą elektroniką. Na pewno Twoja wybranka ma komórkę lub tablet. Kup dla niej biżuteryjne etui na elektroniczne urządzenia. Teraz również są modne zabawne opakowania na komórki. Zaszalej i kup coś, co uważasz, że będzie dla dziewczyny odpowiednie.

„Przydałby mi się masaż”

Twoja kobieta czuje napięte mięśnie lub jest zestresowana pracą? Wykup jej bon do najbliższego SPA na masaż. Relaksujący dotyk masażystki oraz miła atmosfera na pewno spodoba się wybrance. Możesz również kupić masaż dla dwojga. W ten sposób oprócz uczucia przyjemnego rozsmarowania olejku na całym ciele, będziecie mieli okazje na spokojną rozmowę.

„Napijmy się wina”

Jeśli nie masz za dużo kasy w kieszeni, a jej urodziny zbliżają się wielkimi krokami, możesz kupić jej ulubione wino. Jeśli chcesz, aby było jeszcze bardziej romantycznie, wydrukuj specjalną etykietę na butelkę. Twoja etykieta np. z Waszymi zdjęciami lub miłosnymi napisami na pewno sprawią jej radość.

2 comments

  1. Gosia

    Byłoby pięknie gdyby mój mąż zechciał się popisać kreatywnym podejściem do kupowania prezentów;)

  2. Jan

    Moja żona zawsze jest zadowolona z dobrego wina i kwiatów. Zawsze wybieram bukiet wtedy ładny bukiet:)

Comments are closed.