10 pomysłów na kreatywne spędzenie rocznicy ślubu!

Kobiety i związki
pomysly-na-rocznice-slubu

Już jesteście po ślubie i zbliża się pierwsza lub kolejna już rocznica ślubu? Chcesz, aby ten dzień był czymś wyjątkowym dla Twojej wybranki serca? Pamiętaj, że stagnacja oraz szara rzeczywistość może doprowadzić do nudy w Waszym związku. Spróbuj wykazać się oryginalnością oraz kreatywnością. Zrób tak, aby ten dzień był niepowtarzalnym prezentem dla niej. Jak w takim razie zrobić z tego dnia coś wyjątkowego? Oto kilka pomysłów, które mogą Ci się przydać!

Kobiety kochają prezenty!

Oczywiście, biżuteria jest zawsze mile widzianą niespodzianką. Piękny zegarek, delikatny naszyjnik, kolejny pierścionek… Tak, to zawsze jest dobry pomysł, ale nie jest on najlepszym prezentem! Może lepiej wydać te pieniądze np. na portret Twojej wybranki? Wyślij najpiękniejsze zdjęcie swojej ukochanej i znajdź malarza, który zrobi z niego portret. Opraw w ramki. Niesamowity prezent gotowy! Innym prezentem, który na pewno urzeknie Twoją wybrankę to stworzenie czegoś samemu. Zrób papierowy album z Waszymi zdjęciami. Umieść tam zdjęcia z Waszej młodości, wyjazdów, ślubu oraz ludzi, którzy zawsze byli przy Was. Taki podarunek sprawi, że Twoja żona wzruszy się i doceni ten gest.

Lot balonem

Jest to dość kosztowna, ale warta zachodu niespodzianka. Taki lot może się jednak tylko udać w cieplejszą porę roku. Taki lot na pewno sprawi, że rocznica będzie tą niezapomnianą. Pamiętaj o butelce szampana oraz… wpierw dowiedz się, czy Twoja żona nie ma lęku wysokości.

Kolacja ze specjalnym zaproszeniem

Kolacja, którą sam przygotujesz lub wyjście do ulubionej restauracji również zawsze jest dobrym pomysłem. Warto dodać w ten wieczór coś kreatywnego. Np. wysłać zaproszenie, które własnoręcznie stworzyłeś. Możesz w zaproszeniu umieścić Wasze wspólne zdjęcie. Taką kartkę warto wysłać przez pocztę kwiatową do pracy swojej żony. Ona będzie ucieszona, a koleżanki zzielenieją z zazdrości!

Wyjedźcie na weekend

Miły wyjazd w góry lub nad jezioro też zapewne spodoba się Twojej wybrance. Kilkadziesiąt kilometrów od miasta, w którym mieszkacie, spędzenie weekendu w naturze i innej scenerii niż codzienność, to idealny prezent na rocznicę. Romantyczne dwa dni mogą zdziałać cuda w relacjach Waszego związku.

Odnowienie przysięgi małżeńskiej

Możesz pomyśleć, że to pomysł z rodu amerykańskich filmów, ale taki gest może sprawić wielką radość Twojej żonie. Takie odnowienie przysięgi może być wyjątkowym sposobem na świętowanie wieloletniego związku. Ceremonia nie musi być huczna, najbliżsi i przyjaciele na pewno wystarczą.

Kup jej książkę!

Kobiety uwielbiają czytać książki. Kup jej lekturę, której nie czytała, ale Twoim zdaniem pasuje do jej gustu. Będzie zauroczona tym, że się starałeś i patrzyłeś w głąb jej duszy, aby wybrać tę odpowiednią książkę.

Bilety na ulubiony koncert

Każdy z nas ma swój ulubiony zespół lub ulubionego artystę. Prędzej czy później, żyjący artysta będzie grał w Polsce lub u naszych sąsiadów. Kup bilet na rocznicę nawet jeśli data  samego wydarzenia będzie kiedy indziej.

1 comment

  1. Lucy

    Wyjazd to jest bardzo dobry pomysł, też doszłam do tego wniosku i postanowiliśmy razem wyjechać do Krakowa, zarezerwowaliśmy pokój w Hotelu i myślę, że to będzie świetnie spędzony czas.

Comments are closed.